UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
podziwiam posłankę Falej za charakter, wie, że prostacy internetowi rzuca się na nią, bo jest pod ręką, pozostali z Wiejskiej schowali się, boją się wszystkiego, a najbardziej prezydenta. Przynajmniej dyskutujemy, a w elblągowie to rzecz niezwyczajna.
Z lewa