UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

podziwiam posłankę Falej za charakter, wie, że prostacy internetowi rzuca się na nią, bo jest pod ręką, pozostali z Wiejskiej schowali się, boją się wszystkiego, a najbardziej prezydenta. Przynajmniej dyskutujemy, a w elblągowie to rzecz niezwyczajna.

Z lewa

Anuluj