UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
zanim coś się będzie działo na rzece Elbląg i przekopie Mierzei to ten cały kanał Sueski jak go nazywają bzie wyglądał jak Cieplicówka zarośniety trzcinami
karol57
zanim coś się będzie działo na rzece Elbląg i przekopie Mierzei to ten cały kanał Sueski jak go nazywają bzie wyglądał jak Cieplicówka zarośniety trzcinami
karol57