UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

zanim coś się będzie działo na rzece Elbląg i przekopie Mierzei to ten cały kanał Sueski jak go nazywają bzie wyglądał jak Cieplicówka zarośniety trzcinami

karol57

Anuluj