UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Kochany nasz PiSoFilciu, nadobny PiSuarze, tak dopadło GM niestosowne pytanie, czy kiedykolwiek widziałeś przeładunkowy port morski z bliska, własnymi oczętami. .. ? Wiwat Populizm i Socjotechnika ! PARTIA zrobiła szanownych elblążan w bambuko, to najdelikatniejsze z możliwych określeń. .. 3 000 000 000 zł z podatków Polaków właśnie poszło się wulgarnie kochać ! A kto miał zarobić to zarobił ! KACZY DÓŁ, pamiątkowa, epicka dewastacja musi wystarczyć. .. Gdyby nie fakt, że będziemy płacić za to CÓŚ wymyślone przez bandę inteligentów rodem z umiłowanej siły przewodniej to można byłoby się pośmiać. .. ale teraz to okazuje się, ze KACZY DÓŁ powstał dla żaglówek i kajaków. .. Ciekawe jakie będą opłaty za śluzowanie kajaka. .. ? GM GRATULUJE PARTII rozmachu w topieniu forsy w płytkich wodach Zalewu Wiślanego i ma nadzieję, że kolejna władza postawi autorów tego epickich rozmiarów marnotrawstwa i dewastacji przed Trybunałem Stanu, a ten wyśle ich do krainy wiecznej sromoty i pohańbienia. Wiwat Populizm i Socjotechnika ! Wiwat INTELIGENTNI INACZEJ !
GłębokaMyśl