UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
@ Chyba Jej nie lubie -a ty dzieciątko przeczytałeś cały artykuł i wszystko zrozumiałeś, coś mi się wydaje że masz kłopoty z rozumieniem czytanego tekstu. Ja zrozumiałem jedno z wypowiedzi pana mini stra- że my wykopaliśmy rowek a dalej to wy róbta co chceta. Kolejne zdanie pana mini -""Potrzeby transportowe i komunikacyjne, dotyczące infrastruktury drogowej należą do kompetencji Prezydenta Miasta Elbląg""-- ciekawe, jak to zrobić, chyba pod ziemią, bo nawet na rozbudowę Wschodniej nie ma zgody miłośników grzybobrania. ""Oceniając połączenia drogowe należy wyjaśnić, że obecnie drogi ekspresowe S7 i S22 stanowią optymalne rozwiązanie komunikacyjne do/z Elbląga"""-. Tak szczególnie S22 do Malborka, bo do Mamonowa to obecnie jest bez znaczenia dla portu.
cbx