Wybrany wątek opinii
Chyba Jej nie lubie - i inni oddani wyznawcy pisu, prośba byscie zaapelowali do swojego GURU, posła piątej już kadencji Leonarda Krasulskiego, by choć w jej końcówce obudził się z letargu za plecami prezesa i zrobił coś dla swojego miasta. Rozumiem, ze jest od 6 lat w wieku emerytalnym, ale pobiera dietę zawodowego posła i to do czegoś zobowiązuje. A wiemy, że z racji licznych stanowisk wiele może zdzialać dla naszego miasta.
Posłanka Falej, choc jest pierwszy raz w Sejmie i jest z nielubianego przez nas i słusznie Olsztyna często aktywnie dziala na rzecz Elblaga. Zaznaczam, że nie jestem fanem ani Lewicy, ani PO, ani PiS. ale zależy mi na naszym mieście i nie popieram bezmyslnych dzialań ludzi pisu podających się za elblążan krytykujących wszystko co w tym mieście, bo jego prezydentem nie jest czlonek partii PiS.
Do moderacji
Odpowiedz
11
8
Lonia strzepuje łupierz z marynarki prezesa. .. to jest jego rola w sejmie
Do moderacji
Odpowiedz
9
1
@Jaca 1 - Gdyby naprawdę cenił Jarosława to by ten łupież dyskretnie nosem wciągał. ..
Do moderacji
Odpowiedz
6
2