UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Elblongi z browarem w łapie, wstyd mi, ze mieszkam z wami w jednym mieście. Brawo, dzielne kobiety, popieram. Koniec dyktatury dziadersów, zapatrzonych w kościelne brzuchy. Może pomodlcie się, za dzieci pomordowane w Kanadzie przez świątobliwych ojczulków.
Otrghj