UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Elblongi z browarem w łapie, wstyd mi, ze mieszkam z wami w jednym mieście. Brawo, dzielne kobiety, popieram. Koniec dyktatury dziadersów, zapatrzonych w kościelne brzuchy. Może pomodlcie się, za dzieci pomordowane w Kanadzie przez świątobliwych ojczulków.

Otrghj