UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
bez urazy, ale tak samo jak się leczy alkoholika powinno być leczone kobiety żarłoki, to ten sam problem psychologicznomedyczny, uzależnienie od jedzenia jeszcze bardziej jest chyba nawet szkodliwe, młode zdeformowane przez nadmiar tłuszczu osoby powinny być poddawane przymusowemu leczeniu antyżarłowemu, to jest bardzo poważny problem społeczny tak samo ważki jak alkoholizm, tym się kobiety zajmijcie bo to was dziesiątkuje
dobry wujek