Ależ raszplungi. Ktoś kiedyś widział ładną feministkę?Znam Anję Rubik, ale to chyba wyjątek?hd
Ależ raszplungi. Ktoś kiedyś widział ładną feministkę?Znam Anję Rubik, ale to chyba wyjątek?