UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
uberisoty, pracują do 60 roku życia, reszta haruje jeszcze 5lat, dłużej żyją bo wszystkie programy medyczne są skierowanie na nie, praca fizyczna je hańbi, zajmują się wobec tego pracami lekkimi fizycznie ewentualnie pracują umysłowo, ponieważ tylko nieliczne są w tym dobre, walczą o limity zatrudnienia, generalnie nie rodzą dzieci, coraz mniej jest takich co nawet jak urodzą to potrafią się dzieckiem zająć, o kierowaniu domem zapomnij, prawie żadna nie ma o tym zielonego pojęcia, nie dorastają swoim babkom do pięt, wybitnie roszczeniowe i żarłoczne, takie one teraz są
Dfhn