UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
A ja bym chciał, aby Kolej Nadzalewowa kursowała. Żeby dworzec PKP Elbląg Zdrój został odkupiony. Żeby powróciły pociągi Elbląg- Młynary- Braniewo.
A ja bym chciał, aby Kolej Nadzalewowa kursowała. Żeby dworzec PKP Elbląg Zdrój został odkupiony. Żeby powróciły pociągi Elbląg- Młynary- Braniewo.