UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

A ja bym chciał, aby Kolej Nadzalewowa kursowała. Żeby dworzec PKP Elbląg Zdrój został odkupiony. Żeby powróciły pociągi Elbląg- Młynary- Braniewo.


Anuluj