Wybrany wątek opinii
Jeśli Elbląg jest kobietą taką jak na zdjęciu to niech lepiej zacznie biegać XD XD XD
Do moderacji
Odpowiedz
19
3
To nie mają czym zabłysnąć i wymyślają głupoty. A gdzie skwer mężczyzn ? dzieci ? emerytów ? lekarzy ? strażaków ? policjantów ? wymieniać można by długo. ..
Do moderacji
Odpowiedz
17
1