Wybrany wątek opinii

Jeśli Elbląg jest kobietą taką jak na zdjęciu to niech lepiej zacznie biegać XD XD XD
(2021.07.05)
To nie mają czym zabłysnąć i wymyślają głupoty. A gdzie skwer mężczyzn ? dzieci ? emerytów ? lekarzy ? strażaków ? policjantów ? wymieniać można by długo. ..
Anonimek1 (2021.07.05)
Powrót do komentarzy