UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Dziś czytałam, że była Pani w ośrodku rehabilitacji dla dzieci. Napisała Pani w swojej wypowiedzi "ośrodek dla chorych dzieci". Chore to może być dziecko przebywające w szpitalu i to też nie zawsze. Dzieci z niepełnosprawnościami to dzieci, które nie potrzebują łatki jaką im Pani przypisuje. Co do jednego się z Panią zgodzę, potrzebują tego ośrodka by z tych terapii mogły korzystać. O ten ośrodek będą też walczyć rodzice tych dzieci
XY