UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Dziś czytałam, że była Pani w ośrodku rehabilitacji dla dzieci. Napisała Pani w swojej wypowiedzi "ośrodek dla chorych dzieci". Chore to może być dziecko przebywające w szpitalu i to też nie zawsze. Dzieci z niepełnosprawnościami to dzieci, które nie potrzebują łatki jaką im Pani przypisuje. Co do jednego się z Panią zgodzę, potrzebują tego ośrodka by z tych terapii mogły korzystać. O ten ośrodek będą też walczyć rodzice tych dzieci

XY