A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Współczuję waszym facetom jeśli ich macie.
Kobieta bez bolca dostaje pie. .. .. a.
Nie dziwię się tym kobietom, wcale. Poziom Wasz, komentujących przeciw jest delikatnie mówiąc żenujący. Brawo kobiety!
Wyraz „historia” pochodzi od greckiego słowa ἱστορία (historía), pierwotnie znaczącego „badanie, dochodzenie do wiedzy” oraz „wiedza zdobyta poprzez badanie”.
Jak wiele innych słów przeinacznych na siłę przez, tak zwane feministki nie ma nic wspónego z mężczyzną.
Co najmniej od dwudziestu lat czytam komentarze na portelu, ale takiego chamstwa, prostactwa i brutalności wobec kobiet nie napotkałam. Z tymi "ludźmi"nie ma szans na jakikolwiek dialog. Tylko te swoje plugawe dowcipy, wyzwiska. Po "stylu"poznałam, że jeden z nich to chyba mój syn! Mam nadzieję, że pisze dla "podpuchy". Nie rozumiem tylko po co? Smutne to i nie zrozumiałe.
@reAListkA - Jeżeli jesteś realistką, to co zrobisz, gdy urodzi ci się coś, co nie ma czaszki, płuc? I też chce żyć / twoim zdaniem/?
czy piszesz o swojej matce, babci, siostrze?
Ofiary mc donalda, pewnie w domu leży na kanapie i zapija laysy colą co sugeruje ich budowa ciała hehehe
Ja zaproponuję kobiecą nazwę dla skweru, ronda it. np. rondo "MADKA 500+"
ELBLĄG rodzaj nijaki - niedouczone baby.