UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
@kasi- mamonę na zachcianki plebsu typu fontanny, kurtyny, czy ścieżki rowerowe i teatrzyki rozrywki, miasto musi jakoś zdobyć. Najprościej byłoby dowalić podatek tym złodziejom fabrykantom i tym od suwów no i oczywiście tym co to w niejasny sposób zarobili na swoje wille- co nie panie Kotliński?
??