UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Biedronke kolejna wybudujcie. Biedronkowe MIASTO. Czy naprawdę inne marki handlowe nie mają wstępu DO Elbląga. Auschan, decathlon i inni.


Anuluj