UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Szkoda terenów miejskich, czyli mieszkańców Elbląga dla elity biznesu z Trójmiasta, który zarabia na wynajmowaniu miejscowym. Nie tędy droga.
Szkoda terenów miejskich, czyli mieszkańców Elbląga dla elity biznesu z Trójmiasta, który zarabia na wynajmowaniu miejscowym. Nie tędy droga.