UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Szkoda terenów miejskich, czyli mieszkańców Elbląga dla elity biznesu z Trójmiasta, który zarabia na wynajmowaniu miejscowym. Nie tędy droga.


Anuluj