UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
To nie wina energi, która jest spółką giełdową i musi zarabiać, tylko wieloletnich zaniedbań słoniny i Wróblewskiego, ktorzy nie zmodernizowali systemu na czas, a ten drugi jeszcze nas okllamal w kampanii o obniżce cen za ciepło o 20%. Czas odwołać go w referendum
Upadły Harley