UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Niech jeszcze tu jakiś pisowiec pochwali się, co obecnie robią z drzewami w Puszczy Augustowskiej. Sił brakuje od tych wiadomości. KTO to coś wybrał?!

edytowany

Anuluj