UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Niech jeszcze tu jakiś pisowiec pochwali się, co obecnie robią z drzewami w Puszczy Augustowskiej. Sił brakuje od tych wiadomości. KTO to coś wybrał?!
edytowany
Niech jeszcze tu jakiś pisowiec pochwali się, co obecnie robią z drzewami w Puszczy Augustowskiej. Sił brakuje od tych wiadomości. KTO to coś wybrał?!
edytowany