UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

To nie wina energi, która jest spółką giełdową i musi zarabiać, tylko wieloletnich zaniedbań słoniny i Wróblewskiego, ktorzy nie zmodernizowali systemu na czas, a ten drugi jeszcze nas okllamal w kampanii o obniżce cen za ciepło o 20%. Czas odwołać go w referendum

Upadły Harley