UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Kto mało płaci, ten 2 razy płaci. Odcinek położony między autostradą a ekspresówkąo dużym natężeniu ruchu, czyli również dojazdowo-zjazdowy, trzy nie najmniejsze miasta miasta na trasie, sporo firm, w niedalekiej perspektywie port o trudnych do oszacowania przeładunkach, ale na pewno tylko zwiększający, nie zmniejszający ruch kołowy, a tutaj propozycja liftingu, nie konkretnej przebudowy. Pan Michał ma rację, a cały region położony wokół tego odcinka powinien wspólnie lobbować za ekspresówką do A1.
hd