UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
@Student Gdański - Sam nic nie wnosisz. Jak byś mieszkał w tym rejonie to bys wiezdiał ze w "godzinach szczytu"szybciej przejdziesz tedy niz grunwaldzka
zadxcgvhgfdsaew
@Student Gdański - Sam nic nie wnosisz. Jak byś mieszkał w tym rejonie to bys wiezdiał ze w "godzinach szczytu"szybciej przejdziesz tedy niz grunwaldzka
zadxcgvhgfdsaew