UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

@Student Gdański - Sam nic nie wnosisz. Jak byś mieszkał w tym rejonie to bys wiezdiał ze w "godzinach szczytu"szybciej przejdziesz tedy niz grunwaldzka

zadxcgvhgfdsaew

Anuluj