UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Brawo, tak się wydaje nie swoje pieniądze w Elblągu. Najpierw budowa drogi: nówka asfalt, pobocze, droga dla rowerów, oświetlenie solarno ledowe, jedno przejście dla pieszych powiedzmy za 100k zł no i w końcu sprzedaż terenów bo koszarach. A wtedy na tę świeżutką, pachnącą jeszcze farbą jezdnię wjadą buldorzery, koparki i wywrotki bo przecież to co się kupiło trzeba przebudować. Brawo Prezydenci i Radni, myślenie boli oj boli.