A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Przecież przetafg był na ścieżkę rowetowa a ni parking prywaty
@TeofilSkorupa - Były te prawe i sprawiedliwe wladze w Elblągu i coś pozytywnego zrobiły? Ano nic nie zrobiły. Takie sranie w banię.
Komu to przeszkadza? Jedyne co robicie to piszecie komentarze, wiec…
I tak będzie niedługo potop i zaleje Elbląg i okolice. .. .
@GłębokaMyśl - Gleboka Myslo kochana, a moze z Wislelki bysmy chlapneli po szklaneczce, poki piekny Rafalek znow nie wyleje rzygowin I hajda do Baltyku. Garbusiarz cyklista
@Zbyszek 1 - Rafałek powiadasz pan. .. A kto zafundował Warszawie słuszną koncepcję jednej oczyszczalni z rurociągiem pod Wisłą ? Za czyjej kadencji została zrealizowana ta genialna idea ? Dlaczego prokuratura postanowiła nie sprawdzać wątku celowej dywersji bez podjęcia jakichkolwiek działań ?
A gdy jest ścieżka rowerowa to piesi standardowo poruszają się po niej /niejednokrotnie mamy z dziećmi/