49
08.06.2021

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Przecież przetafg był na ścieżkę rowetowa a ni parking prywaty
Mamert (2021.06.08)

info

2  
  0
@TeofilSkorupa - Były te prawe i sprawiedliwe wladze w Elblągu i coś pozytywnego zrobiły? Ano nic nie zrobiły. Takie sranie w banię.
Gru (2021.06.09)
Komu to przeszkadza? Jedyne co robicie to piszecie komentarze, wiec…
FrajerzyPL (2021.06.09)

info

0  
  0
I tak będzie niedługo potop i zaleje Elbląg i okolice. .. .
(2021.06.09)

info

1  
  0
@GłębokaMyśl - Gleboka Myslo kochana, a moze z Wislelki bysmy chlapneli po szklaneczce, poki piekny Rafalek znow nie wyleje rzygowin I hajda do Baltyku. Garbusiarz cyklista
Zbyszek 1 (2021.06.09)
@Zbyszek 1 - Rafałek powiadasz pan. .. A kto zafundował Warszawie słuszną koncepcję jednej oczyszczalni z rurociągiem pod Wisłą ? Za czyjej kadencji została zrealizowana ta genialna idea ? Dlaczego prokuratura postanowiła nie sprawdzać wątku celowej dywersji bez podjęcia jakichkolwiek działań ?
GłębokaMyśl (2021.06.09)
@GłębokaMyśl - 1005 % racji. Jak chodnik szeroki wystarczy trochę czerwonej farby i pomalować pas - droga dla rowerów, i nie trzeba przetargów itd. STOP ZŁOMOWOZOM i paniskom parkującym 35 letnim BMW i AUDI.
ttt (2021.06.09)
@TeofilSkorupa - Jaki ten TEOFIL zorientowany w polityce?- to podwładny OJCA RYDZYKA, 3/4 ręciny oddaje wielebnemu !!!- a pisze to zorientowany listonosz
ttt (2021.06.09)
A gdy jest ścieżka rowerowa to piesi standardowo poruszają się po niej /niejednokrotnie mamy z dziećmi/
(2021.06.10)