104
01.06.2021

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
@Ihaha - sa tacy co robia błąd w nazwie ich ulubionego klubu np LEGJA :D
(2021.06.02)
Głupi pomysł. A dla chętnych religia w kościele to wolę już tak jak jest w szkołach.
:)c (2021.06.02)

info

3  
  7
Faktycznie Falej to lubi się gimnastykować. ..
(2021.06.02)

info

5  
  3
pani falej ma dzieci w jakim wieku ? co z przygotowaniem do komunii? lepiej religia w szkole, . rodzice proszę pani pracują i nie zawsze mogą dziecko wszedzie obwozić. Trzeba włączyć myslenie. ot przyczepili sie do religii. lepiej pomyślcie, żeby w weekendy zrobić dobry dojazd pkp lub pks do trójmiasta lub olsztyna dla uczniów i studentów oraz reszty ludzi. Nie każdy student ma auto prosze pani. pomyślcie żeby elblagowo w koncu polączyć węzłem komunikacyjnym z warszawą, krakowem, a nie tu bzdety wymyślają. dosyć już mamy blablania. konkrety: kiedy elbląg będzie miał bezpośrednie połączenie z warszawą, krakowe, jak kiedyś z berlinem, kiedy?
(2021.06.02)
co za bzdetny pomysł zeby religię usunąć ze szkoły, a potem panny młode będą musiały dać więcej co łaska na tacę, żeby mogły iść do ołtarza w snieżnobiałej bieli, nieskazitelnej jak ich niewinność i skromność. tak skromność i czystość dzisiejszych panien młodych to norma, welon symbol czystości, wianek symbol niewinności. Dzieci niosa swojej mamie welon lub obrączki to norma. żadna starsza kobieta nie widzi tego, że młodzi mieszkają przed ślubem i rodzą im się dzieci. zakłamanie u nas to norma. Kiedys starsze kobiety pilnowały dobrych obyczajów a dzisiaj, pozwalają na błaznowanie w kosciele. :) Pannna młoda w bieli z dzieckiem na reku. Fałsz moralnosci. Dlatego religia powinna uczyć prawdy i poszanowania prawdy. Nie klepania pacierzy tylko uczenia prawdy.
(2021.06.02)

info

3  
  5
Jedna w zupełności wystarczy. Przed komunią jest tyle prób, że do zrzygania. A dodatkowy WF się przyda bo przez pandemie chłopcy mają większe d....i cycki niż nie jedna dorosła kobieta. Siedzenie z dupą w domu, wiecznie przy komputerze z gówniane śmieciowe jedzenie i otyłość gotowa. A zwolnienia z WF bym zostawiła tylko z wyraźnych zdrowotnych przyczyn, np. wady serca. Każdemu innemu się przyda odrobina ruchu. To przecież WF A nie olimpiada
Olasia (2021.06.02)
@Olasia - To niech się nie obrzeraja fasfudami i niech nie siedzą w telefonach i komputerach
Marcin 1330 (2021.06.02)
Trzeba zadbać o duszę, a nie o ciało. Ciało ostatecznie ulegnie zniszczeniu, jako proch do ziemi, a dusza na wieczność z Panem Bogiem czy na zatracenie?. .. .poważna decyzja, błąd nieodwracalny na wieki, wart przemyślenia, pozdrawiam
X:)X (2021.06.02)

info

3  
  5
@Karol50 - Za to wf jest bardzo naukowy, a religia?Owszem, chrześcijaństwem i jego dziejami zajmują się naukowcy.
Truso (2021.06.02)
Posłanka pomyliła objawy i skutki nadużywania przez młodzież psychotropów ze skutkami pandemii koronawisrusa Ale cóż każdy może skutki każdej pandemii interpretować na własny użytek. Przy okazji może da się pozbyć ze szkoły religii a potem wprowadzimy wszystkich w nową erę.
(2021.06.02)

info

1  
  4