A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Słabe, integracja to w rodzinie, a nie z obcymi. Może Pani Falej tylko czeka aż dzieci wyjadą z domu, moje nie mają takiej potrzeby. Na obiady dzieci nie chcą chodzić. Słabe, słabe.
Proponuję w miejsce religii wprowadzić religioznawstwo
Czerwony i tęczowy Elbląg ! Swołocz chce decydować o sile wiary tradycji i polskości !!!!
Czy aby w 100% to jest pani?
Czy feministka i lewa moze byc szczupla? Moze, ale wowczas jest brzydka. Tak czy siak ichnie niewiasty jedynie dla desperatow i odrzutkow.
Super pomysł
Nie ma to jak polityczną ideologią zepsuć dzieciom ich dzień. No ale lewak musi, bez tego się udusi.
W szkole podstawowej mialem kumpla ktory na planie lekcji pisal włef
Pani Posłanko. .. Czarnek powiedział o dziewczynkach z nadwagą i Wy teraz to??? A MOŻE JĘZYK OBCY JAKIŚ!!!!!
lansuje sie to tu to tam ateistyczna masa marszem przez instytucje jak walec powoli