Wybrany wątek opinii

W szkole podstawowej mialem kumpla ktory na planie lekcji pisal włef
Ihaha (2021.06.01)
@Ihaha - sa tacy co robia błąd w nazwie ich ulubionego klubu np LEGJA :D
(2021.06.02)
Powrót do komentarzy