Wybrany wątek opinii
W szkole podstawowej mialem kumpla ktory na planie lekcji pisal włef
Do moderacji
Odpowiedz
1
0
@Ihaha - sa tacy co robia błąd w nazwie ich ulubionego klubu np LEGJA :D
Do moderacji
Odpowiedz
1
0