UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
co za bzdetny pomysł zeby religię usunąć ze szkoły, a potem panny młode będą musiały dać więcej co łaska na tacę, żeby mogły iść do ołtarza w snieżnobiałej bieli, nieskazitelnej jak ich niewinność i skromność. tak skromność i czystość dzisiejszych panien młodych to norma, welon symbol czystości, wianek symbol niewinności. Dzieci niosa swojej mamie welon lub obrączki to norma. żadna starsza kobieta nie widzi tego, że młodzi mieszkają przed ślubem i rodzą im się dzieci. zakłamanie u nas to norma. Kiedys starsze kobiety pilnowały dobrych obyczajów a dzisiaj, pozwalają na błaznowanie w kosciele. :) Pannna młoda w bieli z dzieckiem na reku. Fałsz moralnosci. Dlatego religia powinna uczyć prawdy i poszanowania prawdy. Nie klepania pacierzy tylko uczenia prawdy.