UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Jedna w zupełności wystarczy. Przed komunią jest tyle prób, że do zrzygania. A dodatkowy WF się przyda bo przez pandemie chłopcy mają większe d....i cycki niż nie jedna dorosła kobieta. Siedzenie z dupą w domu, wiecznie przy komputerze z gówniane śmieciowe jedzenie i otyłość gotowa. A zwolnienia z WF bym zostawiła tylko z wyraźnych zdrowotnych przyczyn, np. wady serca. Każdemu innemu się przyda odrobina ruchu. To przecież WF A nie olimpiada

Olasia