UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Znam dwie osoby z Elbląga, które uprawiały i nadal uprawiają warzywa i owoce, sprzedając je jako ekologiczne, a ta ekologia to wyglądała tak, że od sztucznego nawozu było biało między rządkami. Wiem, bo moja działka sąsiadowała z takim pseudo ekologicznym wytwórcą, a drugi kawałek dalej ma swoje uprawy. Kto sprawdzi, że są to faktycznie wyroby czy produkty eko?