UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

mam nadzieję, że będą sery, takie w zalewach, pychota, kupię chętnie, w oliwie i pomidorach zarąbiste danie. słoiczek wtedy kosztował 5 zł.


Anuluj