UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
mam nadzieję, że będą sery, takie w zalewach, pychota, kupię chętnie, w oliwie i pomidorach zarąbiste danie. słoiczek wtedy kosztował 5 zł.
mam nadzieję, że będą sery, takie w zalewach, pychota, kupię chętnie, w oliwie i pomidorach zarąbiste danie. słoiczek wtedy kosztował 5 zł.