UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Informacja o powstaniu miejsca z dostępem do wysokiej jakości produktów powinna cieszyć, u elblazan wzbudza niezrozumiały hejt. Ludzie zastanówcie się ile płacicie za warzywa z marketu bez żadnych wartości odżywczych które pleśnieją po 2 dniach w lodówce i musicie je wyrzucić. Moze korzystniej jest zapłacić troche więcej za jakość i "trwalosc":)
Ekoman