UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
zazwyczaj kupuje w biedrze, raz tam kupilem marchew zeby sprawdzic roznice, zawiodlem sie, okazalo sie ze ta z biedry nie miala dziwnego posmaku, kazdy musi sprawdzic sam co wybiera, jedni zachwalaja to a okazuje sie ze ktos ch oszukuje, kiedys na wsi rolnik jaja sprzedawal eko, to mu mowie nagram pana kury zeby lduziom pokazac ze naturalne wszystko, nagrywam panorame w pewnym momencie on odsuwa mi reke spowrotem, bo co sie okazalo potem na nagraniu, uchwycilem jakis worek z paszą nie wiem co to bylo, wyszloby czym karmi kury z wolnego wybiegu, on wiedzial i zareagowal