UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
na pewno fontanna na placu słowiańskim, zamek krzyżacki i zrobić porządek przy zaniedbanej galerii el. ja bym tam zrobiła ogród z pięknymi kwiatami, róże, klematis itd. brak takiego miejsca w Elblągu, a sttare miasto to wizytówka każdego miasta. zapytajcie mieszkańców dużych miast i małych miasteczek. w naszym mieście dużo ze wsi dlatego rozumiem, że można tego nie wiedzieć i się nie znać. po wojnie dużo z wiosek tu przyjechał.