UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
"Ma to polegać na rozbudowie monitoringu pod kątem identyfikacji COVID-19."Ubezwłasnowolnienie i inwigilacja to naczelne cele. Reszta to mydlenie oczu frajerom, którzy będą musieli spłacać długi. .. w końcu kagańce są dla dobra tych, którzy je noszą. .. Milion kamer i oprogramowanie identyfikujące, ,, jak w Chinach. Wszystko dla dobra inwigilowanych. .. Oni tego nie rozumieją, ale ich dobro jest najważniejsze. Ważniejsze nawet od przereklamowanej wolności.
GłębokaMyśl