UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
@GłębokaMyśl - A wy dalej szczujecie bo nie możecie znieść że w Elblągu będzie wielki port a nasze miasto będzie bogate jak Gdańsk który przecież dzięki temu osiągnął swoja pozycje.
TeofilSkorupa
@GłębokaMyśl - A wy dalej szczujecie bo nie możecie znieść że w Elblągu będzie wielki port a nasze miasto będzie bogate jak Gdańsk który przecież dzięki temu osiągnął swoja pozycje.
TeofilSkorupa