UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

@GłębokaMyśl - A wy dalej szczujecie bo nie możecie znieść że w Elblągu będzie wielki port a nasze miasto będzie bogate jak Gdańsk który przecież dzięki temu osiągnął swoja pozycje.

TeofilSkorupa

Anuluj