A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
nagrody dla etatystow
@ Realista 1 - Jak dobry, jak niedobry.
Pensje dla prezydenta i jego urzędników. O ZKM też nie należy zapominać i o MOSiR.
@Teofil Skorupa - Zwyciężymy, zwyciężymy, sieg heil!
Inwestowac w cos co sie zwroci, infrastrukture do portu (skoro juz cos buduja na zalewie, to chociaz w mininalnym stopniu przygotowac port i drogi), obwodnice przez bazantarnie zbudowac, no i najwazniejsze. .. czemu nie mamy wzdłuż s7 dróg (tak jak w 3miescie), tereny byly by odrazu o wiele bardziej porzadane pod magazyny logistyczne itd. .. przez elblag jest najszybsza droga pomiedzy niemcami a ruskimi, trasa gdansk-wawa, a ten potencjal nie jest w ogole wykorzystany. .. ino nowa holandia z dmuchanym lwem :v
Nic. Odrzucić. Łapiecie się na srebrniki, oddając suwerenność finansową i nie tylko.
Należałoby dodać do listy kompleksową rewitalizację Wyspy Spichrzów. W końcu te projekty na zagospodarowanie WS po coś były ?
znając PiS dopoki pieniadze nie bedą na koncie Ratusza, to nic pewnego.
Niepokoi nas brak w planach życzeniowych Urzędu : 1/ nakladów na Terkawkę, 2/ brak nakladów na przygotowanie terenów pod tanie budownictwo jednorodzinne 3/ zero nakladów na przygotowanie pod zabudowę Wyspy spichrzów i wolnych terenów w Srodmieściu 4/ brak nakladów na poprawę przepustowości elblaskich ulic, szczególnie al. Grunwaldzkiej. i polaczenie Zatorza z S7
5/ Jak fundusz przeloży się na zwiększenie miejsc pracy, co chyba najważniejsze dla Elbląga. 6/ Warto rozważyć rozszerzenie granic administracyjnych Elbląga o Kazimierzowo, Helenowo, Karczowiska Górne, Komorowo, Przezmark, a przede wszystkim Gronowo Górne.
Dobrze, jakby zwykli ludzie coś z tego mieli, np ściezki rowerowe, nowe tramwaje, proste chodniki i niech nawet będzie - ogólnodostępne piętrowe garaże. .. ale nie, nasi niepo-RADNI będą rozbudowywać modrzewinę - dla kogo??? Iwigilować wjeżdźających i wyjedźających z miasta. Dalej - zbudują inteligentny system do zarządzania deszczówką oraz stworzą miejską politykę miedzypokoleniową - TEGO NAWET NIE DA SIĘ CZYTAĆ. Czy ktoś tam myśli?? Chcecie utopić ponad 500 mln ?