54
29.04.2021

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
nagrody dla etatystow
(2021.04.29)

info

1  
  0
@ Realista 1 - Jak dobry, jak niedobry.
(2021.04.29)

info

1  
  0
Pensje dla prezydenta i jego urzędników. O ZKM też nie należy zapominać i o MOSiR.
(2021.04.29)

info

4  
  0
@Teofil Skorupa - Zwyciężymy, zwyciężymy, sieg heil!
(2021.04.29)

info

1  
  0
Inwestowac w cos co sie zwroci, infrastrukture do portu (skoro juz cos buduja na zalewie, to chociaz w mininalnym stopniu przygotowac port i drogi), obwodnice przez bazantarnie zbudowac, no i najwazniejsze. .. czemu nie mamy wzdłuż s7 dróg (tak jak w 3miescie), tereny byly by odrazu o wiele bardziej porzadane pod magazyny logistyczne itd. .. przez elblag jest najszybsza droga pomiedzy niemcami a ruskimi, trasa gdansk-wawa, a ten potencjal nie jest w ogole wykorzystany. .. ino nowa holandia z dmuchanym lwem :v
AdolfHeiter (2021.04.29)

info

7  
  2
Nic. Odrzucić. Łapiecie się na srebrniki, oddając suwerenność finansową i nie tylko.
hd (2021.04.29)

info

1  
  3
Należałoby dodać do listy kompleksową rewitalizację Wyspy Spichrzów. W końcu te projekty na zagospodarowanie WS po coś były ?
Namolny (2021.04.29)

info

5  
  0
znając PiS dopoki pieniadze nie bedą na koncie Ratusza, to nic pewnego.
(2021.04.29)

info

3  
  3
Niepokoi nas brak w planach życzeniowych Urzędu : 1/ nakladów na Terkawkę, 2/ brak nakladów na przygotowanie terenów pod tanie budownictwo jednorodzinne 3/ zero nakladów na przygotowanie pod zabudowę Wyspy spichrzów i wolnych terenów w Srodmieściu 4/ brak nakladów na poprawę przepustowości elblaskich ulic, szczególnie al. Grunwaldzkiej. i polaczenie Zatorza z S7 5/ Jak fundusz przeloży się na zwiększenie miejsc pracy, co chyba najważniejsze dla Elbląga. 6/ Warto rozważyć rozszerzenie granic administracyjnych Elbląga o Kazimierzowo, Helenowo, Karczowiska Górne, Komorowo, Przezmark, a przede wszystkim Gronowo Górne.
(2021.04.29)

info

6  
  1
Dobrze, jakby zwykli ludzie coś z tego mieli, np ściezki rowerowe, nowe tramwaje, proste chodniki i niech nawet będzie - ogólnodostępne piętrowe garaże. .. ale nie, nasi niepo-RADNI będą rozbudowywać modrzewinę - dla kogo??? Iwigilować wjeżdźających i wyjedźających z miasta. Dalej - zbudują inteligentny system do zarządzania deszczówką oraz stworzą miejską politykę miedzypokoleniową - TEGO NAWET NIE DA SIĘ CZYTAĆ. Czy ktoś tam myśli?? Chcecie utopić ponad 500 mln ?
jimi (2021.04.29)

info

4  
  1