UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

A tu się pali jak cholera jak cholera jak cholera naród stoi łeb zadziera. .. ., I czeka aż straż z Bema dojedzie. Nie dojedzie. Gdyby na Browarnej wywalić durne RODO i rozbudować jednostkę była by porządna straż. Na durne decyzje decydentów zawsze potrzebne są dodatkowe pieniądze. Szkoda że publiczne

radar

Anuluj