UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Straż mogłaby by robić alarmowe przejazdy przez Bema kolo 15 i 16 i zaraz byśmy się przekonali czy się da przejechać swobodnie.

rtu

Anuluj