UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Straż mogłaby by robić alarmowe przejazdy przez Bema kolo 15 i 16 i zaraz byśmy się przekonali czy się da przejechać swobodnie.
rtu
Straż mogłaby by robić alarmowe przejazdy przez Bema kolo 15 i 16 i zaraz byśmy się przekonali czy się da przejechać swobodnie.
rtu