UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Budujta, budujta, by zakończyć do jesieni 2021,bo nie mogę się doczekać widoku rozpędzonych wozów strażackich na zakorkowanej Bema. Może wtedy nastąpi przebudzenie elbląskich decydentów, autorów kolejnej błędnej lokalizacji nowej inwestycji. Niedługo pewnie ruszy również mega błędna lokalizacyjnie budowa nowej komendy policji. Często się zastanawiam, co my rodowici elblążanie zrobilismy takiego złego, że mamy pecha do nieudolnych rządzących tym miastem od kilkudziesięciu lat.