UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
A tu się pali jak cholera jak cholera jak cholera naród stoi łeb zadziera. .. ., I czeka aż straż z Bema dojedzie. Nie dojedzie. Gdyby na Browarnej wywalić durne RODO i rozbudować jednostkę była by porządna straż. Na durne decyzje decydentów zawsze potrzebne są dodatkowe pieniądze. Szkoda że publiczne
radar