A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
@URE-k. - Nie prawda, czytałem p małych elektrowniach wybudowanych w ostatnim czasie albo które będą podane do użytku w 2021 i to są o polowe mniejsze kwoty
Wzięli jakiegoś młodego, który dostał wolną rękę. Za nasze pieniądze chce się wykazać. Potem pojedzie do Warszawy i będzie się chwalił ze wybudował elektrociepłownie i zarabiał w jakiejś spółce grube pienądze. On odniesie sukces, za który płacić będą jeszcze nasze dzieci i wnuki.
EKONOMIA GŁUPCZE!
już nie opłaca się eko wodynia
Krajowa Agencja Poszanowania Energii - wtf.
@zdewan1 - Jak snieg przysypie to cię zatrudnią dadzą szufle i poodśnieżasz. Robią źle, nie robią źle. Malkontenci pie. .. leni