55
17.02.2021

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
@URE-k. - Nie prawda, czytałem p małych elektrowniach wybudowanych w ostatnim czasie albo które będą podane do użytku w 2021 i to są o polowe mniejsze kwoty
Totylkoja (2021.02.18)
Wzięli jakiegoś młodego, który dostał wolną rękę. Za nasze pieniądze chce się wykazać. Potem pojedzie do Warszawy i będzie się chwalił ze wybudował elektrociepłownie i zarabiał w jakiejś spółce grube pienądze. On odniesie sukces, za który płacić będą jeszcze nasze dzieci i wnuki. EKONOMIA GŁUPCZE!
Totylkoja (2021.02.18)

info

6  
  0
już nie opłaca się eko wodynia
(2021.02.18)

info

1  
  0
Krajowa Agencja Poszanowania Energii - wtf.
(2021.02.19)

info

2  
  0
@zdewan1 - Jak snieg przysypie to cię zatrudnią dadzą szufle i poodśnieżasz. Robią źle, nie robią źle. Malkontenci pie. .. leni
Mdłosięrobi (2021.02.20)