UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Wzięli jakiegoś młodego, który dostał wolną rękę. Za nasze pieniądze chce się wykazać. Potem pojedzie do Warszawy i będzie się chwalił ze wybudował elektrociepłownie i zarabiał w jakiejś spółce grube pienądze. On odniesie sukces, za który płacić będą jeszcze nasze dzieci i wnuki. EKONOMIA GŁUPCZE!
Totylkoja