Wybrany wątek opinii

Farma fotowoltaniczna na terkawce - XDDDD. A jak śnieg przysypie to będzie jak ostatnio w Niemczech - energii będzie brakowało. Nie no mistrzostwo, nowa elektrociepłownia około 60-70 mln zł. 10 mln w tą czy w tą, co za różnica. A umowy z KAPE nie pokażemy dlaczego? Może jeszcze bo RODO? No śmiech zmieszany z płaczem i żalem, jedno wielkie iks de XD.
zdewan1 (2021.02.17)
@zdewan1 - Jak snieg przysypie to cię zatrudnią dadzą szufle i poodśnieżasz. Robią źle, nie robią źle. Malkontenci pie. .. leni
Mdłosięrobi (2021.02.20)
Powrót do komentarzy