UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Wzięli jakiegoś młodego, który dostał wolną rękę. Za nasze pieniądze chce się wykazać. Potem pojedzie do Warszawy i będzie się chwalił ze wybudował elektrociepłownie i zarabiał w jakiejś spółce grube pienądze. On odniesie sukces, za który płacić będą jeszcze nasze dzieci i wnuki. EKONOMIA GŁUPCZE!
Totylkoja