UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
wladze miejskie powinny nalegac zeby rzad zlokalizowal jedna z planowanych elektrowni atomowych w poblizu Elblaga. same korzysci. tania energia, robota dla mieszkancow i kasa dla samorzadow.
wladze miejskie powinny nalegac zeby rzad zlokalizowal jedna z planowanych elektrowni atomowych w poblizu Elblaga. same korzysci. tania energia, robota dla mieszkancow i kasa dla samorzadow.