UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

wladze miejskie powinny nalegac zeby rzad zlokalizowal jedna z planowanych elektrowni atomowych w poblizu Elblaga. same korzysci. tania energia, robota dla mieszkancow i kasa dla samorzadow.


Anuluj