87
16.02.2021

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Dzisiaj 16 lutego zdechł pedofil w koloratce Dymer, nie doczekawszy sprawiedliwości. Przez lata polski kler chronił go jak mógł aż zdechł. Ot dlaczego tym pedofilom ubywa owieczek.
(2021.02.16)

info

8  
  8
@RobertKoliński - Towarzyszu kolinski przecież nikt wam nie grozi a wy się boicie bardziej niż general kiszczak prawdy :D
Redisbad (2021.02.16)
Są różne rodzaje zbydlęcenia, ale nadtowarzysz kotliński wszedł już na Mont Olimpus własnego zbydlęcenia domagając się od redakcji usunięcia czyichś wpisów. Zbydlęcenie „komunistycznego sępa” z czerwonym dziobem widać właśnie teraz najlepiej. Panie Redaktorze Gruchalski i Panie Gęsicki bardzo bym prosił o przywrócenie postów które nasz czerwonodzioby nazywa ujadaniem bo osobiście jestem ciekaw co naszego fana konopi tak rozsierdziło. Przypominam wyrok ETPCZ i orzeczenie w sprawie Jezior vs Polska i proponuję wyciąć z przedmiotowych wpisów jedynie słowa ewentualnie nawołujące do nienawiści jeśli tam są. Pełne skasowanie wpisów uważam za nadużycie….
MariuszLewandowski-Fc (2021.02.16)
Jak mają odpisac komuś jak się podpisuje "RG". Ja bym tez to zignorował? Co to jest nick czatu na pomponiku?ludzie litości jesteście gazeta a nie potraficie podpisać się z imienia i nazwiska
Jony (2021.02.16)

info

3  
  1
A ja wierzę w Pana Boga i jego miłość, obecność we wszystkim i wszystkich i nie przestanę, apostazja to grzech przeciw Duchowi Św. , póki żyjemy mamy czas by się nawrócić, nie wolno tego czasu zmarnować. Proszę pisać artykuły o czymś pozytywnym np. ile osób zainteresowało się wiarą w Boga dzięki pseudo-pandemii koronaświrusa, choćby przez strach przed śmiercią i tym co po niej. Modlę się za wszystkich czytelników i redaktorów Portelu
(2021.02.16)

info

8  
  6
@RodemzElbląga - Przynajmniej honorowo, czego już o PO-PiSpłuczynach po AWS nie można powiedzieć, prawda?:)Ale zapominacie Towarzyszu/ko o kilku innych sprawach - odbudowie Polski ze zniszczeń wojennych, uprzemysłowieniu i elektryfikacji kraju, zaprowadzeniu sprawiedliwości społecznej i równości płci w Polsce (do 1993 roku), zlikwidowaniu bezrobocia w Polsce Ludowej, wprowadzeniu Polski do UE, do NATO (niestety:)czy uchwaleniu Konstytucji z 1997 roku, którą dziś klesza pato-prawica nagminnie łamie i poniewiera:)Lewica ma największe zasługi w historii dla Rzeczpospolitej i jej obywateli/ek, bo z poddanych i wyzyskiwanych przez klasy uprzywilejowane mas uczyniła Obywateli Pierwszej Kategorii i żadne ujadanie wstecznej prawicy tego nie zmieni - kolejne pokolenia światłych Polaków wciąż będą o tym pamiętać:)
lubie.kefir (2021.02.16)
@lubie.kefir - O to to to:)
RobertKoliński (2021.02.16)
@lubie.kefir - Zmieniasz nick towarzyszu i sam sobie lajkujesz? To juz nie jest nawet nienormalne.
(2021.02.16)
Biedny Biedroń gdyby zrozumiał, że homoseksualizm to choroba dziedziczona recesywnie podobnie jak hemofilia to nie robiłby tyle szumu ze swojego społecznego niedostosowania.
(2021.02.16)

info

15  
  3
@RobertKoliński - Koliński lewaku znowu oskarżasz podobno!
Zbyszek64 (2021.02.17)