UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Wierze w Boga może i na swój sposób ale to on mnie z tego rozliczy. .. nie wierze w kościół zakłamana, chamska i skorumpowana instytucja

Pioter1234

Anuluj