UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Rządzący chcą powrotu do socjalizmu. chcemy żeby otwarto wszystko. chcemy korzystać z życia. bawic sie. A co jak mamy umrzeć to i tak chowanie sie za biurkiem nic nie pomoże. Moich dwóch znajomych zmarło na covid. Nic im nie pomogło. tak bywa.