UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

@57 - Bo to jest właśnie tzw. troll-prawacka byle-logika - byle klepać komenty, byle mocodawca pochwalił i byle parę groszy do kiermany wpadło; a że durne toto aż w oczy szczypie, to już jest nieistotne:)

RobertKoliński

Anuluj