UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
@57 - Bo to jest właśnie tzw. troll-prawacka byle-logika - byle klepać komenty, byle mocodawca pochwalił i byle parę groszy do kiermany wpadło; a że durne toto aż w oczy szczypie, to już jest nieistotne:)
RobertKoliński